گیلان فارس

سوالات متداول

01

لطفا سوالات زیر را مطالعه بفرمایید و در صورت داشتن سوالات بیشتر با شماره09178000223 تماس حاصل فرمایید.

مدرک لازم جهت ثبت نام در دوره های آموزشی یک برگ کپی شناسنامه ، یک برگ کپی کارت ملی ، دو عکس 3*4

هنر آرایشگری به ذوق و علاقه خاصی نیاز دارد و این در هر سنی که فرد علاقه مند باشد امکان پذیر است به همین دلیل محدودیت سنی خاصی برای ثبت نام شما در دوره ها وجود نخواهد داشت .

آموزش ها با توجه به علایق،انگیزه و توان جسمی هنر جو می تواند از کمترین گروه سنی تا بالاترین گروه سنی را شامل شود

وجود دارد ؟

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

جهت ثبت‌نام و آموزش دوره آرایشگری داشتن کارت پایان خدمت الزامی نیست

02

هیه ابزار آلات آرایشگری بر عهده هنرجو می باشد،همچنین آموزشگاه لوازم استاندارد مورد نیاز دوره های آموزشی را برای خرید هنرجویان در فروشگاه آموزشگاه تعبیه کرده است.

ابزار آلات بنابه تمایل هنرجو از قیمت های متوسط تا محصولات با برند های معتبر با قیمت مناسب در اختیار هنرجویان قرار خواهدگرفت.

پس از اتمام دوره، جهت شرکت در آزمون تئوری و عملی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای معرفی می شوید. بعد از قبولی در آزمون های تئوری و عملی، مدرک فنی و حرفه ای مورد نظر را دریافت خواهید کرد. مدرک صادر شده از سمت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، یکی از معتبرترین مدارک داخلی بودهو همچنین این مدرک دارای کد بین المللی است که قابلیت ترجمه برای کلیه کشور های خارج از ایران را دارد.

داشتن تجریه و مهارت قبلی جهت آموزش دوره آرایشگری نیاز نیست.

همچنین داشتن مهارت آرایشگری شخص هیچ تغیری در مدت زمان دوره آموزشی و میزان شهریه قابل پرداخت نمی کند ودر این خصوص با دیگر متقاضیان یکسان می باشد.